BAREVNÉ PROVEDENÍ:

 

PLASTOVÁ OKNA - Barevná škála
dreva (43K)

Individualita je trumfem systému Corona. Plastová okna SCHÜCO a ALUPLAST je možné dotvářet vysoce hodnotným barevným foliováním v odstínech RAL nebo dekory se vzhledem dřeva. Tato povrchová úprava je trvale spojena s okenními profily. Odolává povětrnostním vlivům, je barevně stálá a používána již řadu let. Okenní profily můžete přesně sladit jednak s barvami a materiály fasády, ale i Vašeho vnitřního vybavení.

Ať už se jedná o rekonstrukci nebo novostavbu - široká paleta barev poskytuje naprostou volnost Vaší kreativitě při vytváření řešení s individuálním rukopisem. Mezi jinými nabízíme aktuálně i univerzální barvy v zelených, modrých, červených nebo šedivých odstínech. Ten kdo si cení přirozené krásy dřeva, najde mezi početnými dekoračními variantami řešení dle svého vkusu, díky široké škále nabízených dekorů s imitací dřeva.


 
 

Bydlíte ve starší zástavbě a přejete si mít v interiéru moderní bílá okna s příjemným designem, ale nemůžete si dovolit narušit vnější vzhled oken z důvodu zachování architektonického rázu budovy. I pro Vás máme řešení. Profily s jednostranným dekorem Vám umožňují řešit nejen tento případ, ale je možné i opačné řešení. Bílá okna z exteriéru a barevný, či dřevěný dekor z interiérové strany.
Standardně v bílém oboustranném provedení.

Za příplatek možnost dezénů RENOLIT - imitace dřevin a to:

  • jednostranný polep folií RENOLIT z exteriérové strany, barva bílá z interiérové strany
  • oboustranný polep folií RENOLIT z exteriérové i interiérové strany
  • oboustranný polep folií RENOLIT je proveden na bílém nebo hnědém ( probarveném ) profilu